Xhensila sjell imazh me këmbë të hapura

Ndër zërat më të ëmbël e më të kërkuar është ai i Xhensila Myrtezaj, e cila gjithmonë shkëlqen.

Ajo ka arritur të jete femër super joshëse duke lenë pa mend të gjithë me paraqitjet e saj të nxehta, shkruan “Kosovarja”.

 

 

Së fundmi ajo publikoj një imazh në anije e cila në bikine të zeza ka theksuar këmbët, gjoksin dhe të pasmet e saj.