Vitet janë vetëm numër për Mihrije Brahën, shfaqet në top-formë nga plazhi

Mihrije Braha ditët e fundit po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar bashkë me Naimin

Këngëtarja kohë pas kohe sjell pamje nga vendi ku po qëndrojnë, por nuk mungojnë as fotot me kostum larjeje.

 fundi, ajo postoi një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me bikini dypjesëshe, ndërsa duket në formë shumë të mirë.

Edhe kësaj radhe, ajo dëshmoi se për të vitet janë vetëm numër dhe se vazhdon të kujdeset për linjat