Vëllai i Arjan Salës bën postimin prekës pas gjetjes së trupit: O heroi im, më le vetëm!

Pak orë pasi është gjetur trupi i pajetë i 32-vjeçarit, Arjan Sala, i cili mbeti i bllokuar mes flakëve në magazinën e Casa Italias, vëllai i tij Edmondi ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale. Ai shpreh dhimbjen e madhe për vdekjen e të riut, ndërkohë që e quan atë HERO.

Po me digjet zemra o vellai im. Oooo zoooot ca me ke ber o zooot ca më ke bër kaq i ri më le vetëm edhe në fund ti dole hero ne zemrën time do jeshë gjersa të vdes edhe kur te vdes do iki me mendje tek ti me ike me le vetem para kohe.pas disa orësh kërkime nën rrënoja trupi jotë u gjet. Tani erdhi monenti për të then o vellai im o vëllai im o Heroj im o Heroj im me ike në lule të rinisë qofsh i xhenetit të qoft dheu i lehtë, oooo zoooot ca plage me ke shkaktuar ooo zot.
Kujtojmë se Arjan Sala la pas një djalë të vogël 2-vjeçar, bashkëshorten e tij, prindërit dhe vëllanë e vetëm.