Vdes nga koronavirus trajneri i njohur kosovar

Ish-hendbollisti dhe trajneri i njohur kosovar, Afrim Qorrolli ka ndërruar jetë në moshën 58 vjeçare.

Ai ishte i infektuar me koronavirus

Lajmin e ka konfirmuar kushëriri i tij, Milazim Qorrolli përmes një postimi në Facebook