Vdes babai i deputetit Uran Ismaili

Deputetit nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismailit, i ka vdekur babai.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ismaili, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Mirupafshim Babë. Te Zotit jemi dhe te Zoti do te kthehemi. Ke qene dhe do te mbetesh inspirimi im”, ka shkruar Ismaili.