Vajza e ish-deputetes shqiptare: Nuk kam provuar kurrë kokainë dhe substanca të tjera

Ada Deda, modelja e njohur shqiptare ose ndryshe, vajza e ish-deputetes shqiptare Albina Deda, ka qenë e ftuar në puntatën e radhës të EXPULS

Ada u bë pjesë e një kamera të fshehtë pak kohë më parë në #EXPULS me një situatë aspak të pakëndshme.

Ada gjendej para një interviste, përballë një vajze qe konsumonte kokainë, kamera e cila u censurua nga YouTube për shkak të përmbajtjes.

E pyetur nëse Ada ka konsumuar ndonjëherë në jetën reale kokainë, ajo me bindje tha jo.

Madje as substanca të tjera tha ajo, dhe nuk ka ndërmend t’i provojë