U perfolen se Melisa dhe Andi kane kryer marredhenie seksuale, kapen mat se bashku!

Ne emisionin e te dieles ne Perputhen Prime Fatjoni akuzoi Melisen se ka kryer marredhenie seksuale me nje prej djemve te Perputhen. Fillimisht ai hodhi kunjen tek Mevlani dhe Andi.

Burime per News31 kane zbuluar diten e djeshme se thuhet qe Melisa ka kryer marredhenie pikerisht me Andin. Madje kete e tregonin edhe shume komentues ne rrjetet sociale.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nga faqja Perputhen.al2 nje foto e Melises dhe Andit teksa jane duke hipur bashke ne nje makine.

Thuhej qe Melisa dhe Andi kane kaluar kohen bashke ne Kosove dhe kjo foto mund te jete shkrepur dhe andej. Duke qene se nuk mund te jete foto takimi per emisionin pasi ata nuk kane dale bashke.

Andi dhe Tea treguan qe jane bashke tani, por pas marredhenieve qe ju dolen Teas me Arbrin dhe Andit me Melisen nuk dihet si do shkoje filli i tyre.