TRAGJEDI: 35 vjeçari nga Kaçaniku var vetën në mal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatit Doganaj të Kaçanikut ku është gjendur i vdekur një person.

Policia Rajonale e Ferizajt ka konfirmuar rastin për Reporteri.net.

“Është gjetur pa shenja jete një qytetar në fshatin Doganaj, i njëjti dyshohet se ka varur vetën në një lis. I ndjeri është i moshës rreth 35-vjeçare”, ka thënë Agim Gashi, zëdhënës i Policisë së Kosovës për Reporteri.net.

Ai thotë se policia ka dale menjëherë në vendin e ngjarjes.

“Ne vendin e ngajrjes kanë dalë menjëherë Policia dhe ekipa e emergjenës, me çrast mjeku ka konstatu se personi ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes”, ka deklaruar Gashi.