Thaçi i uron shërim të shpejtë Isa Mustafës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi  i ka uruar shërim të shpejtë Isa Mustafës, i cili rezultoi pozitiv me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Thaçi ka thënë se me kujdes të shtuar Mutafa do ta kalojë këtë sfidë.

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published.