Thaçi dhe Hoti takohen nesër në orën 09:00

Presidenti i vendit Hashim Thaçi nesër pret në takim kryeministrin Avdullah Hoti.

Ky takim do të mbahet në Presidencë në orën 09:00.

Ky takim vjen pas kthimit të Hotit nga Brukseli ku u takua me presidentin serb Vuçiq