Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Dyshja dyshohet se i dhanë fund në ditëlindjen e 22 të vajzës nga Tirana.

I pari që konfirmoi ndarjen e çiftit ishte Bearti.

Ndërkohë sonte ka folur edhe Tea.

E pyetur në Instagram nëse është i vërtetë lajmi për ndarjen e saj nga Bearti ajo u përgjigj me “Po”.