Tayna tërheq vëmendje me fustanin e ngushtë para pasqyrës

Tayna realizoi poza atraktive para pasqyrës.

Krahas këngëve, Tayna merr vëmendje edhe me paraqitjet atraktive vazhdimisht në publik.

Së fundi, rep-artistja ka publikuar disa imazhe të realizuara para pasqyrës, ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtër.

Me fustanin me ‘dollarë’, Tayna vuri në pah figurën trupore, të cilës i kushton kujdes maksimal si dhe stilin e ri të flokëve.

Me këtë dukje, ajo mori pjesë në përvjetorin e martesës së prindërve të saj dhe publikoi pamje nga darka.

Kujtojmë se kënga e fundit e Taynës titullohet “Bass”, ndërsa është duke punuar edhe për projektet e reja.

View this post on Instagram

Doth it be phat enough if thou backs it up

A post shared by Tayna (@tayna) on