Tayna nis pushimet, ngacmon fansat me imazhe provokuese nga bregdeti shqiptar

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka bërë të ditur për fansat e saj se të dielën do të publikojë këngën e re “Bass”.

Pasi ka kryer xhirimet dhe është vetëm në pritje të finalizmit të klipit, 23-vjeçarja duket se ka gjetur pak kohë edhe për pushime.

E veshur me një kostum plazhu dy pjesësh dhe një palë të poshtme të bardha me hapje transparente, Tayna bëri që e gjithë vëmendja të kthehet nga ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.