Skënder Hyseni publikon një foto me Rugovën: Më ngjalli kujtime të veçanta!


Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës nuk ndalen së publikuari fotografi me ish-presidentin historik, Ibrahim Rugovën, shkruan Gazeta Express.

Ka qenë kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, e cila ka publikuar fillimisht një foto pranë shtatores së Rugovës në sheshin qendror të Prishtinës.

Shefi i stafit të Agim Veliut, dhe anëtari i LDK’së, Bajram Gecaj, ka publikuar pastaj një foto ku shihet bashkë me Rugovën, si kundërpërgjigje për Osmanin.

E një foto me ish-kreun e LDK’së e ka publikuar edhe koordinatori për dialogun me Serbinë, Skënder Hyseni, shkruan Express.

“Një foto që më ngjalli kujtime të veçanta!

I jam mirënjohës djalit të Ymer Muhaxherit, Ahmetit që ma përcolli”, ka shkruar Hyseni./Express/