Sindi largohet përfundimisht nga “Për’puthen”

Konkurrentja e “Për’puthen” ka dhënë lajmin se u largua nga emisioni.

Sindi sot ka dhënë lajmin se ajo tani më nuk është pjesë e “Përputhen” dhe tha se arysen së shpejti do ta tregojë nëpërmjet një videoje.

Ajo tash e disa muaj ka hasur në probleme të shumta me konkurrentët tjerë e sidomos ata meshkuj të cilët e ofendonin dhe e shanin atë për thuajse çdo gjë.

Arjani i cili është opinionisti i emisionit “Për’puthen” gjithashtu ishte njëri nga ata të cilët nuk i kishte marrëdhëniet e mira me Sindin për arsye të ndryshme.