Shefja e infektivit i drejtohet me apel shqiptarëve me një foto

Shefja e spitalit Infektiv prof.dr. Najada Çomo, ka publikuar një foto që përshkruan lodhjen e përditshme të mjekëve që përballen me pacientët Covid në Shqipëri.

Me publikimin e fotos së fytyrës së saj, mjekja i bën apel qytetarëve që shpresa mbetet që shqiptarët ta mbajnë maskën dhe të ruajnë distancimin fizik.

Pas lodhjes, Shpresa mbetet, qe Ju do ti respektoni masat, per mbajten e maskave,, dhe distancimit fizik

”, shkruan doktoresha

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=160619788902576&id=100048636660524