Rita Ora shfaqet në bikini, bën gjestin e pahijshëm para ndjekësve

Rita Ora e ka bërë gjestin e pahijshëm para ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku duket joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Rita ka treguar format trupore dhe duket seksi ndërsa sytë kanë shkuar diku tjetër. Rita e ka bërë veprimin e pahijshëm duke treguar gishtin e mesëm para një numri të madh të ndjekësve.

“Kur ajo mendon se është e lezetshme por hunda e saj është djegur 🥵”, ka shkruar Rita pranë postimit në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

When she think she cute but her nose is burnt 🥵

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on