Rita Ora është parë me të dashurin e ri Romain Gavras në mes të thashethëmeve për një lidhje serioze

Këngëtarja, 29 vjeçare dhe regjisori 39 vjeç, ishin fotografuar kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.

Rita Ora është parë përsëri me të dashurin  e saj të ri Romain Gavras, shkruan DailyMail

Këngëtarja e ‘Girls’, 29 vjeçe dhe drejtori i videos muzikore, 39 vjeç, u fotografuan kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.

Takimi i Ritës dhe Romain vjen në pas lajmeve se dyshja janë marëzisht të dashuruar dhe lidhja e tyre po bëhet serioze.

Këngëtarja shijoi një natë në klubin ‘The Little Yellow Door’ në Notting Hill, Londër, të premten në mbrëmje për të festuar 30 vjetorin e lindjes së shokut Anda Vlasaku. /Lajmi.net/