Rita nuk i la shumë imagjinatës kur endej rrugëve të Londrës pa sutjena

Derisa e kaloi pandeminë e izoluar në shtëpinë me qira në Cotswolds ajo kishte punuar në këngë të reja.

Ajo si duket po ju jep dorën e fundit atyre këngëve kur u pa tek dilte nga studio muzikore në perëndim të Londrës.

Rita u pa duke ecur në një triko të bardhë dhe pantallona gri por e kishte ngritur nivelin e luksit me çantën e saj luksoze të markës Prada me çmim prej 4 mijë sterlina./gazetametro