Ramiz Lladrovci rezulton pozitiv me COVID-19!

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Kështu ka njoftuar Lladrovci përmes një shkrimi në “facevook”.Njoftimi i plotë:

Qytetarë të nderuar,

Mora njoftimin nga IKShPK se testi im për covid-19, është pozitiv. Kam pak temperaturë, pa shenja tjera. Ndjehem mirë.Izolimi im vijon në pajtim me rekomandimet e institucioneve shëndetësore deri në shërimin e plotë.

Respektoni rekomandimet e IKShPK dhe të institucioneve tjera relevante.Bartni maskën, ruani distancën, mbani higjienën