Publikohet video, Kejvina Kthella komplet tapë!

Kejvina Kthella është kapur në një gjendje mjaftë të keqe në një video që është duke bërë gjiro në rrjet.

Kejvina është njëra ndër vajzat më të bukura të show bizit shqiptar dhe kjo bënë që ajo të jetë një ndër vajzat më të komentuara.

Ndryshe nga se si jemi mësuar ta shohim Kejvinën, ajo në video shihet jo në gjendje të mirë duke mos qenë kështu e vetëdijshme për veprimet që po bën.

Më poshtë mund të shihni videon: