Mozzik për të katërtën javë rresht këngëtari më i dëgjuar në Shqipëri

Mozzik në kohën kur po paralajmëronte publikimin e albumit, tha se kjo verë do jetë e frytshme për të dhe fansat e tij dhe ashtu po del të jetë, shkruan lajmi.net.

Sipas statistikave të “Billboard Albania”, reperi ka rezultuar për të katërtën javë radhazi më i dëgjuari nga këngëtarët shqiptarë në trojet shqiptare, kjo falë super projekteve të fundit.