Melinda pozon në bikini, ka një mesazh për fansat

Melinda pas ‘freestyle’-t ’24 bars’ kishte njoftuar se do vijë me një një seri projektesh të reja, dhe tani ka dhënë sinjalet e para të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Ajo si edhe shumë artistë të tjerë ka filluar pushimet, dhe në një foto të ndarë nga plazhi në bikini, iu ka kërkuar fansave t’i bëjnë 10 mijë komente nëse dëshirojnë klipin e ri

Dhe duket se dëshira është e madhe për video-projektin e ri të saj, pasi vetëm për 10 minuta numri i komenteve ka shkuar në një mijë sosh.

View this post on Instagram

10.000 komente nese doni me pa spotin e rri 😜

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on