Melinda, e mrekullueshme me pozën me bikini nga plazhi

Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Reperja, e cila numëron afro një milion ndjekës në Instagram, kohë pas kohë publikon imazhe që theksojnë figurën e saj trupore.

Dhe meqë jemi në sezonin e verës, ajo është kujdesur që sjellë për ndjekësit e saj një imazh të realizuar në plazh, në të cilin shfaqet me bikini.

View this post on Instagram

didnt they tell you that i was trouble?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on