Melinda Ademi eksperimenton pak, shfaqet përvëluese e veshur si “Playboy”

Reperja e njohur nga Mitrovica, Melinda Ademi, në pozën e fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram shihet se ka ekperimentuar me pamjen e saj.

E veshur me veshjet e Playboy, Melinda është shfaur përvëluese në natën e “Halloween”.

Fotografia e saj, ka marrë më shumë se 73 mijë pëlqime si dhe mijëra komente.

https://www.instagram.com/p/CHBTMjoDvv6/?igshid=vho61cc1vghk