Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Dukagjini – Llapi

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen finale mes Dukagjinit dhe Llapit.

Pas 45 minutash, rezultati vazhdon të jetë baras 0:0

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për finalen e Kupës së Kosovës.