“Mbreti i Instagramit” Dan Bilzerian në Shqipëri? Mega-jahti i miliarderit shihet në Durrës

Mesdheu është kthyer një nga destinacionet më të preferuara të personave e famashëm në botë. Shqipëri çdo vit ka vizitorë të huaj që zgjedhin vendin bukurit e bregdetit për të pushuar.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi, pasi dje, në portin e Durrësit ka stopuar edhe një nga personazhet më të pasur të rrjetit, Dan Bilzerian.

null

Super Jahti i tij luksoz është filmuar në portin e Durrësit, ndërkohë që nga videoja duken vetëm dritat e jahtit dhe dëgjohet muzika e lartë.

Kujtojmë që Dan Bilzerian është nga personazhet më të njohur aktualisht, ai ndiqet pothuajse nga 28 milionë njerëz në llogarinë e tij të Instagramit ku është shumë aktiv, poston shumë foto dhe video të shumta me vajza pothuajse të zhveshura, festa të çmendura me alkool e muzikë.