LAJMI I FUNDIT/ Ndërron jetë 23-vjeçarja me koronavirus tek Infektivi

Ndërron jetë një 23-vjecare në spitalin Infektiv, e diagnostikuar me COVID 19. Mësohet se e reja u dërgua para pak ditësh e prekur nga koronavirusi.

23 vjeçarja ishte e intubuar në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv. Nuk dihet ende nëse vajza kishte sëmundje shoqëruese c’ka mund të kenë rënduar më shumë gjendjen e saj shëndetësore.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!