LAJMI I FUNDIT: Atdhe Nuhiu largohet nga Kombëtarja e Kosovës

Sulmuesi i APOEL Nicosia, Atdhe Nuhiu sot dhe zyrtarisht është larguar nga Kombëtarja e Kosovës në futboll.

Nuhiu, përmes një shkrimi të gjatë në rrjetin e tij ‘Instagram,’ ka publikuar edhe zyrtarisht dorëheqjen nga Kombëtarja ‘Daradane’, shkruan IndeksOnline

Më poshtë deklaratën e plotë: