Kush është burri që po e përqafon Nora Istrefin? (Foto)

Nora Istrefi, pa dyshim se është njëra nga këngëtaret më të përfolura të skenës shqiptare, shkruan Gazeta Sinjali.

Para disa kohësh, ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan imazhe me ndjekësit nga jeta e saj.

Së fundmi ajo në InstaStory, postoi fotografi me gazetarin nga Shqipëria Eraldo Rexho, ku shfaqen duke përqafuar njëri tjetrin, me mbishkrimin “Kam një yll”, duke iu drejtuar këngëtares.