Humb jetën nga koronavirusi 49-vjeçarja, nënë e 7 fëmijëve

Edhe një viktime tjetër nga koronavirusi është shënuar në vendin tonë.

Fax Neës raporton se një 49 vjeçare nga Kruja e intubuar prej 10 ditësh ka humbur jetën në spitalin Covid si pasojë e koronavirusit.

49 vjeçarja nënë e 7 fëmijeve dhe ishte infektuar në një fasoneri.