Hoti në konferencë, pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot do të mbajë konferencë për medie, ku pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme.

Lajmi u bë i ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit, shkruan Indeksonline.

Konferenca do të fillojë nga ora 16:00, dhe të do mbahet në oborrin e Qeverisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.