Hashim Thaçi sot ne oren 20:00 live ne facebook

Postimi ku aj lajmroj ne faqen e tij zyrtare:

Të dashur qytetarë,Sonte, në orën 20:00, pas kthimit nga Haga, ju ftoj të ndiqni adresimin tim në Facebook dhe në media.Ju falënderoj për mbështetjen tuaj të pakursyer! HTH

Posted by Hashim Thaçi on Saturday, July 18, 2020