Georgina poston video nga shtrati në jaht: Kjo gjë mori më shumë vëmendje

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo aktualisht po shijojnë pushimet në jahtin luksoz, dhe bukuroshja Georgina u mburr në mediat sociale me një video të bërë nga shtrati i jahtit, transmeton Gazeta Metro.

Ndërsa Georgina xhiroi kabinën nga shtrati ku ishte shtrirë, nga ku shihej bukuria e detit dhe luksi në të cilën ajo po jeton, mirëpo çanta Hermes mori vëmendjen më të madhe.

Kjo çantë konsiderohet si ndër më të çmuarat në botë dhe ka një çmim mjaftë të lartë.

Çmimi i “Birkin” në përgjithësi varion nga 5 mijë e 340 euro deri në 10 mijë 517 euro, mirëpo çmimi i saj rritet gjithmonë duke shtuar gjëra ekstra.

View this post on Instagram

Fantas✨🦄 #dreaming

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on