Genta ‘shkrihet’ pas biznesmenit turk, romanca me të e ka lumturuar kaq shumë!

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Genta Ismajli tash e sa muaj po shijon një romancë dashurie me një biznesmen turk.

Ismajli duket të jetë shumë e dhënë pas tij, dhe këtë e tregon në paraqitje të ndryshme në rrjete sociale, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, krahë njëri-tjetrit ata duken çift i lumtur.

Në prononcime të ndryshme për media, Genta ka bërë me dije se shumë shpejt dashuria e tyre do të kurorëzohet me martesë. /IndeksOnline/