Gani Geci: Hashim Thaçi më i dëmshëm se koronavirusi në këtë kohë! (VIDEO)

Gani Geci ishte mysafirë në emisionin Kojshia Show këtë të diele.

Ai kur u pyet nga moderatori Sadri Imeri se kush është më i dëmshëm; Albin Kurti, Hashim Thaçi, apo korona virusi?

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, shprehet se kreu i shtetit është më i më i dëmshëm se virusi që është përhapur në Kosovë dhe në botë.

Ndiqeni minutën e 16:40-të: