Enca vë në pah gjoksin me veshjen e ngushtë

Këngëtarja e dashur nga shqiptarët por jo vetëm, Enca Haxhia, po vazhdon të marr vëmendjen me linjat e saj perfekte trupore.

Ndonëse dihet tashmë se në secilën paraqitje ajo vënë në pah të pasmet dhe gjoksin, duket se me këtë gjë ajo mban syte e ndjekësve të ngjitur pas profilit të saj në Instagram.

Enca me paraqitje të tilla arrin të jetë ndër femrat më të nxehta të showbizit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory disa video ku shihet në xhirime të klipit “Mwah”, ndërsa ajo shkroi “Një vit për Mwah”.