Enca Haxhia publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Don Xhonin

Enca e ka publikuar bashkëpunimin e saj me Don Xhonin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka bashkuar idenë me Don Xhonin për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Break Down”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Ky projekt muzikor ishte paralajmëruar para një kohe dhe fansat mezi prisnin lansimin e këtij projekti.

Duhet theksuar se ajo duket tejet joshëse dhe në këngë nuk mungojnë fjalët eksplicite./Lajmi.net/