E gjitha në të zeza: Elita Rudi në fokus të parë barkun e rrumbullakosur

Moderatorja më e komentuar e kohëve të fundit, Elita Rudi ka postuar një fotogafi e cila “pushtoi” të gjitha portalet, transmeton Gazeta Metro.


Ajo në profilin e saj në Instagram është mjaft aktive ku poston fotografi të ndryshme, dhe kësaj herë ajo u komentua përsëri për dukjen e saj dhe veshjen super të kombinuar, duke e treguar edhe barkun e saj të rrumbullakosur.