Dua Lipa dhe J Balvin publikojnë këngën “One Day”, protagoniste aktorja e “La Casa de Papel”

Ka pak orë që është publikuar kënga “One Day” në bashkëpunim me J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny dhe Tainy, shkruan GazetaBlic.

Protagoniste e këtij projekti është aktorja e serialit “La Casa de Papel”, Úrsula Corberó, e cila njihet me rolin e Tokyos.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

Ndërsa sa i përket Dua Lipës këngëtarja ka pak muaj që ka nxjerr në treg albumin e saj të dytë “Future Nostalgia” ndërsa vetëm ditë më parë ajo u fut në histori, duke u bërë këngëtarja e parë femër e cila ka katër këngë në platformën Spotify me mbi 1 miliard dëgjime.