“Do ti publikojë videot intime”, shantazhohet një femër në Fushë Kosovë

Një femër ka raportuar në polici se është duke u shantazhuar nga një person i dyshuar me të cilin kishte pasur lidhje jashtë martesore.

Viktima nga Fushë Kosova u ka thënë policëve se i dyshuari e ka shantazhuar se do të publikojë fotografi dhe video intime të saj.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar, i njëjti dërgohet në mbajtje për 48 orë.