Ditë pikëllimi për Klinën, konfirmohet viktima e dytë për sot nga Covid-19

Gjatë ditës se sotme në Komunën e Klinës kanë ndërruar jetë dy qytetarë të cilët ishin prekur me Covid-19.

Drejtori i Shëndetësisë në Klinë, Hekuran Sejdiu ka  njoftuar përmes një postimi në Facebook,

Sot ,një ditë pikëllimi për të gjithë ne

Sot humbën betejën me COVID 19 dy qytetarë nga Klina ,Mirosh Grabanica dhe Sale Kryeziu.
Ngushëllime familjarëve dhe të gjithë qytetarëve të Klinës”, u shpreh ai.