Deputeti i PDK rezulton pozitiv me koronavirus

Deputeti i i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajredin Kuçi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Edhe Hajredin Kuçi, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, pas kreut të partisë, Kadri Veseli.

Këtë e ka konfirmuar, Arsim bajrami, përmes një shkrimi në Facebook.

Përveç Bajramit dhe Kuçit, pozitiv me këtë virus ka dalë edhe kreu i PDK’së, Kadri Veseli dhe disa zyrtarë tjerë./gazetametro