Dalin fotot nudo të aktorës Teuta Krasniqi

Doli nudo në një skenë filmi!

Duke u komentuar e kritikuar, Teuta përmes intervistave të dhëna, tregoi se nuk u pendua që doli kështu në film, pasi tha që nuk i humb një projekt kaq të madh për pak sekonda zhveshje shkruan lajmi.net

Ajo sot në Facebook, ka shpërndarë trajlerin e këtij filmi suksesin e të cilit e kishte ëndrruar dhe iu bë realitet!/Lajmi.net/

16651150_2228662417359247_1806278124_o