ÇFARË I LIDH VAJZËN E LEDRIT DHE TË SARËS ME VAJZËN E JAY Z DHE BEYONCE?

Reperi i famshëm kosovar Ledri Vula dje u bë baba për herë të parë.

Edhe pse ende çifti nuk kanë publikuar ndonjë imazh, ishin Xheri e Agroni ata të cilët me publikime treguan gëzimin që kanë për ardhjen në jetë të mbesës së tyre.

Sipas disa burimeve emri i vajzës që kanë përzgjedhur dyshja është Poema Blue.

Nëse rikthehemi në kohë atëherë ky emër na kujton emrin e vajzës së Jay Z e Beyonce e cila quhet Blue Ivy Carter.

Kjo mbase të dy çiftet duan që pas lindjes së vajzave të kenë djalë, pasi siç dihet ngjyra blue (e kaltër) simbolizon gjininë mashkullore./Politikajashtme.com