Burri i Albulena Haxhiut i quan injorantë ata që dolën ta presin Thaçin

Kontroversi dhe aktivisti i Vetëvendosjes Alban Krasniqi, i cili është burri i ish-ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut, ka reaguar pas pritjes madhështore të presidentit Hashim Thaçi në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Krasniqi duke ironizuar me personat që kanë dalur ta presin Thaçin në Morinë dhe qytetet e tjera të Kosovës, ai i ka quajtur si një grusht injorantësh.

Ai e ka quajtur Thaçin si “kryecubi” i cili thirret në emër të UÇK’së.

Më poshtë keni postimin e plotë.