Bllokohet trafiku në Prishtinë, një veturë përfshihet nga tymi

Kolona të gjata janë shkaktuar në këto momente në kryeqytet dhe raportohet për bllokadë në trafik.

Në afërsi të ndërtesës së “Eulex-it” një veturë ka bllokuar trafikun pasi duket të ketë pasur një defekt gjatë qarkullimit.

Në pamjet që janë publikuar nga gazetari Ridvan Berisha, shihet tym i madh duke dalë nga kjo veturë, derisa disa qytetarë përpiqen ta evitojnë më të keqen.