Bebe Rexha e uron Jennifer Lopezin me një foto të përbashkët, kështu e quan

Bebe e uroi me një foto të përbashkët Jenniferin.

Ylli botëror, Jennifer Lopez, dje festoi ditëlindjen e 51-të, ku pranoi urim e dhurata të shumta, shkruan lajmi.net.

Atë e uruan emra të njohur, përfshirë edhe këngëtaret shqiptarem e famë ndërkombëtare, siç janë Rita Ora dhe Bebe Rexha.

“Urime ditëlindja mbretëreshë”, ka shkruar Bebe në fotografinë e fundit.