Arta e “O sa mirë” dhe pushimet luksoze, kush është personi që po e shoqëron atë?!

Aktorja e njohur, Arta elezaj vazhdon të frekuentojë vende të ndryshme bregdetare.

Tash e sa ditë, ajo vazhdimisht shpërndanë fotografi nga më të ndryshmet ku edhe na bënë me dije se këto ditë vere po i kalon si mos më mirë, shkruan IndeksOnline.

View this post on Instagram

Found a pic among 100 others 🧡🍊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Edhe në fotografinë e fundit, ajo ka pozuar me bikini ku edhe duket si mos më mirë.