Arben Gashi shërohet nga koronvirusi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi ka bërë të ditur se është shëruar nga koronavirusi.

Ai përmes një postimi në facebook ka falënderuar për kujdesin e treguar ndaj tij, shkruan arbresh.info.

Gjithashtu Gashi ka bërë thirrje për kujdes.

“Te nderuar miq,

Pas nje periudhe te perballjes me virusin COVID-19, mund te konfirmoi se tashme e kam kaluar kete sfide. Ju falenderoj shume per kujdesin e treguar ndaj meje dhe familjes time.

Kujdesuni per vete dhe te tjeret, veproni sigurt, ruajeni shendetin!